Saturday 18 September

Time: GMT+2

-------------------------------------------------------------------------------

Greece Super League - Giannina Vs Panathinaikos - 18:30

UFC Fight Night - Preliminaries - 00:00

UFC Fight Night - Smith Vs Spann - 03:00

Channel 1

-------------------------------------------------------------------------------

English Premier League - Wolves Vs Brentford - 12:30

English Premier League - Burnley Vs Arsenal - 15:00

English Premier League - Aston Villa Vs Everton - 17:30

Colombia Primera Division - Envigado Vs Quindio - 20:00

Colombia Primera Division - America de Cali Vs Jaguares de Cordoba - 22:00

Colombia Primera Division - Junior Vs Atl. Nacional - 00:05

Colombia Primera Division - Millonarios Vs Huila - 02:10

Channel 2

-------------------------------------------------------------------------------

Spain Primera Division - Rayo Vallecano Vs Getafe - 13:00

Spain Primera Division - Atletico de Madrid vs Athletic - 15:15

Spain Primera Division - Elche Vs Levante - 17:30

Spain Primera Division - Alaves Vs Osasuna - 20:00

Mexico Primera Division - Leon Vs Juarez - 23:00

Mexico Primera Division - Toluca Vs America - 01:00

Mexico Primera Division - Guadalajara Vs Pachuca - 03:00

Channel 3

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Dusseldorf Vs Regensburg - 12:30

Mexico Primera Division - Mazatlan Vs Pumas UNAM - 03:00

Channel 4

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Kiel Vs Hannover - 12:30

English Premier League - Liverpool Vs Crystal Palace - 15:00

Channel 5

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Sandhausen Vs Heidenheim - 12:30

English Premier League - Manchester City Vs Southampton - 15:00

Channel 6

-------------------------------------------------------------------------------

English Premier League - Norwich Vs Watford - 15:00

Channel 7

-------------------------------------------------------------------------------

France Ligue 1 - Lens Vs Lille - 16:00

France Ligue 1 - St. Etienne Vs Bordeaux - 20:00

Channel 8

-------------------------------------------------------------------------------

German Bundesliga - Arminia Bielefeld Vs Hoffenheim - 14:30

German Bundesliga - Koln Vs Leipzig - 17:30

German 2 Bundesliga - Werder Bremen Vs Hamburger - 19:30

Channel 9

-------------------------------------------------------------------------------

German Bundesliga - Augsburg Vs Borussia M'gladbach - 14:30

MLS - Atlanta United Vs DC United - 20:30

MLS - New England Revolution Vs Columbus Crew - 00:00

Channel 10

-------------------------------------------------------------------------------

German Bundesliga - Bayern Munich Vs Bochum - 14:30

MLS - Cincinnati Vs New York City - 00:30

Channel 11

-------------------------------------------------------------------------------

German Bundesliga - Mainz Vs Freiburg - 14:30

MLS - Toronto FC Vs Nashville FC - 00:30

Channel 12

-------------------------------------------------------------------------------

Italy Serie A - Genoa Vs Fiorentina - 14:00

Italy Serie A - Inter Vs Bologna - 17:00

Italy Serie A - Salernitana Vs Atalanta - 19:45

MLS - Austin Vs SJ Earthquakes - 01:00

Channel 13

-------------------------------------------------------------------------------

Belgium Pro League - Oostende Vs Beerschot - 15:15

Belgium Pro League - Mechelen Vs Leuven - 17:30

Belgium Pro League - Charleroi Vs Club Brugge - 19:45

MLS - Minnesota United Vs LA Galaxy - 01:00

Channel 14

-------------------------------------------------------------------------------

Belgium Pro League - St. Gilloise Vs Waregem - 17:30

MLS - Real Salt Lake Vs Seattle Sounder - 02:30

Channel 15

-------------------------------------------------------------------------------

Croatia 1 HNL - Slaven Belupo Vs Istra 1961 - 16:00

Croatia 1 HNL - Sibenik Vs Lok. Zagreb - 18:05

MLS - Houston Dynamo Vs FC Dallas - 03:00

Channel 16

-------------------------------------------------------------------------------

Czech Republic 1 Liga - Slovacko Vs Zlin - 15:00

Czech Republic 1 Liga - Plzen Vs Ceske - 18:00

Channel 17

-------------------------------------------------------------------------------

Netherlands Eredivisie - Heerenveen Vs Sittard - 15:30

Netherlands Eredivisie - Willem II Vs Groningen - 17:45

Netherlands Eredivisie - Utrecht Vs Waalwijk - 20:00

Channel 18

-------------------------------------------------------------------------------

Turkish Super Lig - Kasimpasa Vs Trabzonspor - 14:00

Turkish Super Lig - Antalyaspor Vs Besiktas - 17:00

Netherlands Eredivisie - Ajax Vs Cambuur - 19:00

Channel 19

-------------------------------------------------------------------------------

Poland Ekstraklasa - Plock Vs Jagiellonia - 11:30

Poland Ekstraklasa - Pogon Vs Cracovia - 14:00

Poland Ekstraklasa - Radomiak Vs Slask - 16:30

Poland Ekstraklasa - Lechia Vs Piast - 19:00

Channel 20

-------------------------------------------------------------------------------

Argentina Superliga - Godoy Cruz Vs Sarmiento - 17:30

Argentina Superliga - Velez Vs Aldosivi - 19:45

Argentina Superliga - Racing Vs Talleres - 22:00

Argentina Superliga - Tucuman Vs Boca Juniors - 00:15

Channel 21

-------------------------------------------------------------------------------

Portugal Primeira Liga - Famalicao Vs Maritimo - 15:30

Portugal Primeira Liga - Belenenses Vs Gil Vicente - 18:00

Portugal Primeira Liga - Arouca Vs Guimaraes - 20:30

Channel 22

-------------------------------------------------------------------------------